Phu My Home

  • 125 μ²

Το διαμέρισμα Phu My Home Πόλη Χο Τσι Μινχ 125 τ.μ. Έχει εκλεκτή τοποθεσία, 600 μέτρα από την Όπερα, καθώς και πρόσβαση σε παγοδρόμιο για τους δραστήριους επισκέπτες. Το Παλάτι της Επανένωσης βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1 χλμ., ενώ η Πλατεία Saigon απέχει περίπου 5 λεπτά με αυτοκίνητο από το διαμέρισμα.

Οι επισκέπτες του διαμερίσματος Phu My Home μπορούν να χρησιμοποιήσουν πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα για να ετοιμάσουν ένα νόστιμο γεύμα.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από τον σιδηροδρομικό σταθμό Hoa Hung και 450 μέτρα από την Πλατεία του Δημαρχείου του Χο Τσι Μινχ. Επίσης η Αγορά Ben Thanh βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Benh Vien Da Khoa Sai Gon, η οποία βρίσκεται σε απόσταση 500 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Phu My Home Πόλη Χο Τσι Μινχ
Cozy & Quiet 1Br Oasis In The Heart Of Ho Chi Minh City
Τιμή μόνο για κινητά

Cozy & Quiet 1Br Oasis In The Heart Of Ho Chi Minh City

258 μ από το κατάλυμα
USD 20 USD 18
ανά νύχτα
Le Bijou Chic In The Heart Of Saigon Charm With View
Τιμή μόνο για κινητά

Le Bijou Chic In The Heart Of Saigon Charm With View

8.2
Πολύ καλό 23 σχόλια
306 μ από το κατάλυμα
USD 64 USD 58
ανά νύχτα
Homestay - Cozy Corner W Balcony N City View Near Saigon Centre
Τιμή μόνο για κινητά

Homestay - Cozy Corner W Balcony N City View Near Saigon Centre

317 μ από το κατάλυμα
USD 57 USD 51
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 17:00
    Check-out: από 12:00 έως 13:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Phu My Home;
      Το διαμέρισμα Phu My Home βρίσκεται κοντά σε Όπερα.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Phu My Home;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Phu My Home περιλαμβάνουν Αγορά Ben Thanh, Παλάτι Επανένωσης καθώς και Ho Chi Minh Squares.
    • Στο το διαμέρισμα Phu My Home προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Phu My Home περιλαμβάνουν Vo Roof Garden και Poke Saigon και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Διαμέρισμα προσφέρει ωραία θέα;
      Τα παράθυρα του διαμέρισμα βλέπουν στον κήπο.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Phu My Home Πόλη Χο Τσι Μινχ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο